Youtube’dan Reklamsız Video İzleme

Paylaş

Youtube üzerinde bir video izlemek istediniz ve sık sık çıkan reklamlar canınızı mı sıkıyor. Artık canınızı sıkmayın. Herşeyin olduğu gibi bununda çaresi var. Film izlerken video arasında çıkan reklamları bile engelleyerek sizin rahatça video izlemenize olanak sağlayan bir eklenti ile bu dertten kurtulun. Nasıl mı?

AdBlock Plus ile tabiki. Program kurmadan ayar yapmadan çalışan bu eklenti tüm tarayıcılara kurulabiliyor. Yapmanız gereken tarayıcınıza eklentiyi kurmak. Kendi eklenti sayfalarından bulabileceğiniz gibi sitesini de kullanarak kolayca edinebilirsiniz.

Eklentiyi kurmak için burayı tıklayın ve sağda çıkan install for (tarayıcı) linkine tıklayarak kurulumu yapın. Sistem tarayıcınızı otomatik görüyor ve uygun linki size hazırlıyor. Herşey bu kadar basit kolay gelsin.

Yalnız ufak bir sorun var ki oda bence sorun değil. Bir alışveriş sitesine girdiğinizde birçok şeyi reklam olarak algılıyor ve engelliyor. Çözümü ise tarayıcıda bulunan eklenti simgesini tıklayın ve bu sitede etkin işaretini kaldırın işlem tamam artık istediğiniz sitede reklam engeli kalkacaktır. İyi eğlenceler dilerim. 🙂

16.535 views

Gelen Aramalar:

  • youtube 18 video izleme (347)
  • youtube video izle (54)
  • youtube video 18 film (45)
  • youtube 18 video nasıl izlenir (24)
  • youtube 18 (16)

“Youtube’dan Reklamsız Video İzleme” üzerine 10 yorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.